• 2015-06-08

  INWESTOR * DEWELOPER * WYKONAWCA

  OBECNIE REALIZUJEMY OBIEKTY:

  1. Serwis Samochodów Ciężarowych w Laskach o planowanym terminie realizacji listopad 2014r. - czerwiec 2015r.

  2. Obiekt Handlowo-Usługowy w Swarzędzu o powierzchni użytkowej 3.179 m2 i kubaturze 23.394 m3. Planowany termin realizacji luty - sierpień 2015r.

  3. Obiekt Handlowo-Usługowy w Kościerzynie o planowanym terminie realizacji luty - listopad 2015r. 

  4. Projekt Park w Legionowie to osiedle mieszkaniowe o nowoczesnej formie architektonicznej. Budowa inwestycji rozpoczęła się w kwietniu 2015r., a planowany termin zakończenia IV kwartał 2016r. Powstanie 115 mieszkań o metrażu od 36 do 88 m2 dla klientów szukających funkcjonalnych przestrzeni oraz ciekawych rozwiązań architektonicznych.

   wiz_mickiewicza.jpgwiz_mickiewicza_noc.jpgwiz_od_parku_gora.jpg

  więcej

 • 2015-05-25

  BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

  2010.06_w_ile_ska_wizualizacja.jpg Od 2011r. firma poszerzyła swoją działalność o budownictwo mieszkaniowe. W 2013r. została ukończona pierwsza inwestycja - Nowa Wileńska w Warszawie. Aktualnie przygotowywane są kolejne projekty mieszkaniowe, które powstają w Legionowie oraz na warszawskiej Pradze Północ.

  wiz_od_parku.jpg

BUDREM jest grupą kapitałową z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, która specjalizuje się w kompleksowej realizacji wysokobudżetowych projektów budowlanych. W ramach prowadzonej działalnosci, poza wiodącą spółką BUDREM Sp. z o.o. Sp.k. powstały podmioty wyspecjalizowane w pracy o określonym profilu jak: BUDREM STAL Sp. z o.o. zajmująca się produkcją i montażem konstrukcji stalowych oraz ZBR Budrem Sp. zo.o. INWESTYCJE i NIERUCHOMOŚCI Sp.k., której głównym filarem jest budowa i prowadzenie parków handlowych MULTIBOX.

ZAKŁAD BUDOWLANO-REMONTOWY BUDREM oferuje kompleksową realizację projektów w standardzie „pod klucz" w obszarach:
- działalność deweloperska w zakresie obiektów przemysłowych i handlowych,
- generalne wykonawstwo obiektów budowlanych,
- realizacje obiektów przemysłowych.

Firma posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas pracy dla wielu podmiotów z Polski oraz inwestorów zagranicznych. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów zapewnia kompleksową obsługę w zarządzaniu procesami rzeczowej i finansowej realizacji projektów budowlanych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z profilem naszej firmy!